כנסים וימי עיון

כנסים, ימי עיון ומפגשים פנים אל פנים הם מרכיב מרכזי במודל TEC, המתווה את הפעילות בכל התוכניות של מרכז TEC. ההיכרות ובניית האמון בין המשתתפים מהתרבויות השונות, שמתחילות בפעילות שיתופית והדרגתית ברשת, מכינות אותם למפגשים פנים אל פנים, שנחווים כאחד השיאים המרגשים בתכניות.

כנסים בתוכניות של הסטודנטים

מתקיימים שני כנסים: בחורף, ובקיץ בסיום שנת הלימודים האקדמית. הכנסים משלבים פעילויות שיתופיות ואקדמיות בנושאי הלימוד של התכניות יחד עם הרצאות והצגת התוצרים השיתופיים של קבוצות המשתתפים.

כנסים בתוכניות של התלמידים – חגיגת סוף התכנית

מודל TEC לא זונח את המפגשים פנים אל פנים. בתהליך הדרגתי ומתמשך הוא מכין את התלמידים באמצעות פעילות שיתופית ברשת במהלך השנה למפגש פנים אל פנים בסיומה, המהווה את השיא של התכנית.

כל שנה מתקיימים כשלושים מפגשים כאלה. רובם מתקיימים באחד משלושת בתי הספר מהתרבויות השונות שעבדו יחד ברשת כל השנה, אך יש גם מפגשים בפארקים ובסמינר הקיבוצים. המפגשים מהווים את השיא של תהליך ההיכרות השנתי.

במפגשים, הילדים משתתפים בפעילויות של היכרות אינטימית בקבוצות הרב-תרבותיות הקטנות, ובפעילויות נוספות, כגון  ODT, המותחות את האתגר שבשיתופיות, סדנת תיפוף, ריקוד המוני לשיר להמנון של TEC, חלוקת מתנות בין הילדים, ועוד.

כל שנה מתקיים בחודש מרץ הכנס השנתי המקוון והבין לאומי של מרכז TEC – היום הבין לאומי.
ראו אודותיו בדף נפרד.

הכנסים וימי העיון פתוחים לאנשי חינוך ולקהל הרחב.

כנסים קודמים