סדנאות תשע"ט

סדנה למנחי סדנאות סטאז' בתחילת דרכם

גב' שרית שוסהיים

ימי שלישי בשעות 15.30–19.30, בתאריכים:  13.11.2018; 18.12.2018; 29.1.2019; 5.3.2019; 16.4.2019; 14.5.2019; 2.7.2019

הנחיית סדנאות סטאז' מקוונות

ד"ר אריאלה לונברג

מודל החממות בשלב הכניסה להוראה
סדנה למובילי חממות

ד"ר חיה קפלן וד"ר דליה עמנואל

  28.11.2018, 18.12.2018, 30.1.2019, 13.2.2019, 27.3.2019, 10.4.2019, 29.5.2019, 12.6.2019

החופש לכתוב: חממת כתיבה קיצית

מירי רוזובסקי

4/10/2018, 11/10/2018 ,18/10/2018; בשעות 14:30-10:00

אתיקה במחקר החינוכי

ד"ר ליאת יוספסברג בן-יהושע

יום שני, ד בכסלו תשע"ט, 12.11.2018 בשעות 9.30–14:30

איסוף מידע בחינוך:

מהם מאגרי המידע הקיימים בארץ? מהם נתוני עתק (Big Data) וכיתד ניתן להשתמש בהם?
ד"ר עמליה רן

יום שני, י"ח בכסלו תשע"ט, 26.11.2018 בשעות 9.30–14:30 

תוכנת Mendeley: סדנה לניהול ולציטוט מקורות ביבליוגרפיים
ד"ר ליאת יוספסברג, ד"ר עמליה רן

יום שני, י"א בכסלו תשע"ט, 19.11.2018 בשעות 9.30–14:30

התמקדות – כלי לניווט יעיל ויצירתי בחיים
ד"ר יעל בר-לב

ימי שלישי בשעות 15:00–19:30, בתאריכים: 20/11/2018, 27/11/2018, 4/12/2018, 11/12/2018, 18/12/2018, 25/12/2018

מנהיגות מודעת: שיפור היכולות האישיות, הארגוניות ושיפור הביצועים

יוסי בן אשר

ימי שלישי בשעות 14.30–19:00, בתאריכים 20.11.2018, 27.11.2018, 11.12.2018, 18.12.2018, 25.12.2018, 1.1.2019

חינוך בקונפליקט, עם קונפליקט ולקונפליקט: קורס למכשירות ולמכשירי מורים ומורות בשדה מורכב

ד"ר נמרוד טל,
20.1.2019, 27.1.2019, 3.2.2019, 4.3.2019, 11.4.2019, 16.5.2019, 27.6.2019, 5.9.2019, 12.9.2019, 26.9.2019. בין השעות: 14.30 – 20.00.

פדגוגיה מתבוננת (contemplative pedagogy): טיפוח התבוננות פנימית, התפתחות רוחנית ומפגש קשוב עם האחר והסביבה
יוסי בן אשר

ימי שלישי בשעות 10:00–14:30, בתאריכים 12.3.2019, 19.3.2019, 26.3.2019, 2.4.2019, 9.4.2019, 16.4.2019

NLP מסטר

טלי בן יעקב, ימי ב', בתאריכים 29/10/2018, 5/11/2018, 12/11/2018, 19/11/2018, 18/12/2018, 26/11/2018, 10/12/2018, 17/12/2018, 24/12/2018, 31/12/2018, 7/1/2019, 14/1/2019, 21/1/2019, 28/1/2019, 4/2/2019, 11/2/2019  בשעות 14:45-9:30

NLP פרקטישינר

טלי בן יעקב, ימי ג', בתאריכים 20/11/2018, 27/11/2018, 4/12/2018, 11/12/2018, 18/12/2018, 25/12/2018, 1/1/2019, בשעות 14:45-9:30

המוח הגמיש

ד"ר יוסי חלמיש, ימי שלישי, בתאריכים 6/11/2018, 12/3/2019, 18/6/2019, בשעות 19:00-16:00

מבוא להדפסת תלת-ממד בחינוך

לאורה לוין, ימי ד', בתאריכים 21/11/2018, 28/11/2018, 12/12/2018, 19/12/2018, 26/12/2018, 2/1/2019 בשעות 20:00-16:00 

סדנת כתיבה בערבית ובעברית: שפת אם ושפת אם חורגת

מירי רוזובסקי, ימי ב', בתאריכים 26.11.2018, 10.12.2018, 24.12.2018, 7.1.2019, 21.1.2019, 4.2.2019, 18.2.2019, 4.3.2019, 18.3.2019, 1.4.2019, 14.4.2019, 29.4.2019, בשעות 18:15-14:00

מודעות קשובה (מיינדפולנס – Mindfulness) וחקר מוח בחינוך

עמוס אבישר, חנן יפת, ימי ד', בתאריכים 12.12.2018, 19.12.2018, 26.12.2018, 2.1.2019, 9.1.2019, 16.1.2019, 23.1.2019, 30.1.2019, 6.2.2019, 13.2.2019, בשעות 15:00-10:00

אמת ובדיה כבסיס לסיפור חיים אישי ומקצועי

מירי רוזובסקי, ימי ג', בתאריכים 1/1/2019, 15/1/2019, 29/1/2019, 12/2/2019, 26/2/2019, 12/3/2019, 26/3/2019, 9/4/2019 בשעות 13:00-10:00

DESIGN THINKING

רותי סלומון, ימי ג', בתאריכים 29/1/2019, 5/2/2019, 12/2/2019, בשעות 14:00-10:00

הדפסת תלת-מימד בחינוך – סוגיות מתקדמות

לאורה לוין, ימי ד', בתאריכים 6/2/2019, 13/2/2019, 20/2/2019, 27/2/2019, 6/3/2019, 13/3/2019 בשעות 20:00-16:00

יציאה מהמערה האפלטונית: שחרור מהמחשבות המגבילות

ד"ר גלית ברנשטוק, ימי ג', בתאריכים 5/3/2019, 12/3/2019, 19/3/2019, בשעות 18:00-14:00

תהליכי אימון למנהיגות SFM – Success Factor Modeling

טלי בן יעקב, ימי א', בתאריכים 10/3/2019, 17/3/2019, 24/3/2019, 31/3/2019, 7/4/2019, 14/4/2019, בשעות 18:15-14:00