סדנאות תשע"ט

יציאה מהמערה האפלטונית: שחרור מהמחשבות המגבילות

ד"ר גלית ברנשטוק, ימי ג', בתאריכים 5/3/2019, 12/3/2019, 19/3/2019, בשעות 18:00-14:00

תהליכי אימון למנהיגות SFM – Success Factor Modeling

טלי בן יעקב, ימי א', בתאריכים 24.3.2019, 31.3.2019, 7.4.2019, 14.4.2019, 28.4.2019, 5.5.2019, בשעות 18:15-14:00

פדגוגיה מתבוננת (contemplative pedagogy): טיפוח התבוננות פנימית, התפתחות רוחנית ומפגש קשוב עם האחר והסביבה
יוסי בן אשר

ימי שלישי בשעות 10:00–14:30, בתאריכים 12.3.2019, 19.3.2019, 26.3.2019, 2.4.2019, 9.4.2019, 16.4.2019

קידום הישגים בעזרת שיתוף פעולה גנרטיבי

טלי בן יעקב, בתאריכים 2/7/2019, 3/7/2019, 7/7/2019, 8/7/2019 בשעות 9.30 – 14.30

ניתוח איכותני באמצעות תוכנת אטלס

ד"ר אולז'ן גולדשטיין
מועד:  3.7.19 בין השעות 10:00-15:00

DESIGN THINKING

רותי סלומון, בתאריכים 8/7/2019, 9/7/2019, 10/7/2019, בשעות 14:30-10:00

כלי תקשוב חדשים לשנת 2018

בתאריכים 15/7/2019, 16/7/2019, 17/7/2019, בשעות 13:00-9:00

ניתוח איכותני באמצעות תוכנת אטלס

ד"ר אולז'ן גולדשטיין
מועד:  12.2.19 בין השעות 10:00-15:002

הנחיית סדנאות סטאז' מקוונות

ד"ר אריאלה לונברג

חינוך בקונפליקט, עם קונפליקט ולקונפליקט: קורס למכשירות ולמכשירי מורים ומורות בשדה מורכב

הקורס יובל על ידי ד"ר גלי צ׳ינה צחור וליאור לב-רן וירצו בו מרצים שונים, ובהם פרופ' אייל נווה, ד"ר תמי הופמן, ד"ר אדם הישראלי, ד"ר ניסים אבישר, ד"ר רוני גולדברג ואחרים
בעתיד יקבעו 2 תאריכים נוספים 3.2.2019, 4.3.2019, 11.4.2019, 16.5.2019, 27.6.2019, 5.9.2019, 12.9.2019, 26.9.2019 . בין השעות: 14.30 – 20.00

מבוא להדפסת תלת-ממד בחינוך

לאורה לוין, ימי ד', בשעות 16.00–20.00, בתאריכים: 6/2/2019, 13/2/2019, 20/2/2019, 27/2/2019, 6/3/2019, 13/3/2019

מודעות קשובה (מיינדפולנס – Mindfulness) וחקר מוח בחינוך

עמוס אבישר, חנן יפת, ימי ד', בתאריכים 12.12.2018, 19.12.2018, 26.12.2018, 2.1.2019, 9.1.2019, 16.1.2019, 23.1.2019, 30.1.2019, 6.2.2019, 13.2.2019, בשעות 15:00-10:00

הדפסת תלת-מימד בחינוך – סוגיות מתקדמות

לאורה לוין, ימי ד', בתאריכים 6/2/2019, 13/2/2019, 20/2/2019, 27/2/2019, 6/3/2019, 13/3/2019 בשעות 20:00-16:00

אמת ובדיה כבסיס לסיפור חיים אישי ומקצועי

מירי רוזובסקי, ימי ג', בתאריכים 1/1/2019, 15/1/2019, 29/1/2019, 12/2/2019, 26/2/2019, 12/3/2019, 26/3/2019, 9/4/2019 בשעות 13:00-10:00

סדנת כתיבה בערבית ובעברית: שפת אם ושפת אם חורגת

מירי רוזובסקי, ימי ב', בתאריכים 26.11.2018, 10.12.2018, 24.12.2018, 7.1.2019, 21.1.2019, 4.2.2019, 18.2.2019, 4.3.2019, 18.3.2019, 1.4.2019, 14.4.2019, 29.4.2019, בשעות 18:15-14:00

NLP פרקטישינר

טלי בן יעקב, ימי ג', בתאריכים 20/11/2018, 27/11/2018, 4/12/2018, 11/12/2018, 18/12/2018, 25/12/2018, 1/1/2019, בשעות 14:45-9:30

התמקדות – כלי לניווט יעיל ויצירתי בחיים
ד"ר יעל בר-לב

ימי שלישי בשעות 15:00–19:30, בתאריכים: 20/11/2018, 27/11/2018, 4/12/2018, 11/12/2018, 18/12/2018, 25/12/2018

תוכנת Mendeley: סדנה לניהול ולציטוט מקורות ביבליוגרפיים
ד"ר ליאת יוספסברג, ד"ר עמליה רן

יום שני, י"א בכסלו תשע"ט, 19.11.2018 בשעות 9.30–14:30

NLP מסטר

טלי בן יעקב, ימי ב', בתאריכים 29/10/2018, 5/11/2018, 12/11/2018, 19/11/2018, 18/12/2018, 26/11/2018, 10/12/2018, 17/12/2018, 24/12/2018, 31/12/2018, 7/1/2019, 14/1/2019, 21/1/2019, 28/1/2019, 4/2/2019, 11/2/2019  בשעות 14:45-9:30

המוח הגמיש

ד"ר יוסי חלמיש, ימי שלישי, בתאריכים 6/11/2018, 12/3/2019, 18/6/2019, בשעות 19:00-16:00

מודל החממות בשלב הכניסה להוראה
סדנה למובילי חממות

ד"ר חיה קפלן וד"ר דליה עמנואל

  28.11.2018, 18.12.2018, 30.1.2019, 13.2.2019, 27.3.2019, 10.4.2019, 29.5.2019, 12.6.2019

איסוף מידע בחינוך:

מהם מאגרי המידע הקיימים בארץ? מהם נתוני עתק (Big Data) וכיתד ניתן להשתמש בהם?
ד"ר עמליה רן

יום שני, י"ח בכסלו תשע"ט, 26.11.2018 בשעות 9.30–14:30 

סדנה למנחי סדנאות סטאז' בתחילת דרכם

גב' שרית שוסהיים

ימי שלישי בשעות 15.30–19.30, בתאריכים:  13.11.2018; 18.12.2018; 29.1.2019; 5.3.2019; 16.4.2019; 14.5.2019; 2.7.2019